Proslava useljenja osnovnoškolaca u Filipovićevu 22d

Autor: Ivana Šalković, 6. 11. 2015.

Nakon što smo u rujnu zbog dotrajalosti zgrade u Nazorovoj privremeno preselili u Kušlanovu i započeli novu školsku godinu  zajedno s našim srednjoškolcima, napokon smo dočekali trenutak preseljenja na novu lokaciju Centra u Filipovićevoj 22d. U našem novom prostoru lijepo smo se smjestili i započeli s ozbiljnim radom. Naravno da je dvomjesečno iščekivanje preseljenja zaslužilo i malu proslavu pa smo se u četvrtak 5. studenog dostojno  i proveselili. U posjet su nam došli gđa Milanka Opačić, ministrica socijalne politike i mladih i gđa Iva Prpić, pomoćnica ministrice. Našu malu svečanost otvorio je predsjednik Upravnog vijeća, g. Adrijano Friganović, a dobrodošlicu gostima uz recitacije i pjesmu priredili su učenici pod vodstvom profesorica Karoline Grabušić i Maruše Bartolić.

Vjerujemo da će nas dobro raspoloženje s kojim smo započeli s radom na novoj adresi pratiti do kraja školske godine!!!!

Također se nadamo da će se u što skorije vrijeme riješiti problem osiguravanja trajnog  primjerenog prostora za provođenje naših odgojno-obrazovnih i rehabilitacijskih programa koje će omogućiti još uspješnije napredovanje naših vrijednih korisnika!!!!

Kako Vam se sviđaju nove stranice Centra?